Profesjonalne systemy przyzywowe i panele nadłóżkowe

Nasza oferta obejmuje w pełni profesjonalne produkty z branży elektronicznej, adresowane do szerokiego grona odbiorców.

Systemy przyzywowe

Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji systemów przyzywowych, z jakich chętnie korzysta sektora medyczny, w tym wszelkiego rodzaju szpitale, kliniki czy domy opieki.

Proponowane przez nas systemy przywoławcze sprawdzają się również doskonale w obiektach wypoczynkowych, ośrodkach rehabilitacyjnych czy sanatoriach.

Panele nadłóżkowe

Poza systemami przywoławczymi proponujemy również nowoczesne panele nadłóżkowe, które pozwalają na estetyczne zamontowanie szeregu urządzeń. Elastycznie wybranie interesujących nas parametrów pozwala na stworzenie urządzenia, które odpowiada potrzebom.

Inne urządzenia

Posiadamy także innowacyjne włączniki oraz przełączniki, jakie z pewnością zainteresują zarówno klientów indywidualnych, jak również hurtownie elektryczne. W swojej ofercie mamy również szereg produktów dla sektora przemysłowego, w tym profesjonalne oświetlenie przemysłowe w wielu wariantach.

Wystosowana przez nas oferta adresowana jest zarówno do osób budujących lub urządzających domy, deweloperów, instalatorów, hurtowni elektrycznych, branży medycznej oraz sektora przemysłowego.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz zdecydowania się na zakup produktów nowoczesnych i w pełni profesjonalnych.

http://www.schima.pl/systemy-przywolawcze/

http://www.schima.pl/panele-nadlozkowe/

Firma:
SCHIMA Sp. z o. o.
Adres:
Wrocław, ul. Kościelna 6, 52-314
Telefon:
+48 71 334 75 62
Fax:
+48 71 339 82 88
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis