Rzetelny skup aut używanych, osobowych za gotówkę - Warszawa

InfocarGroup - skup aut używanych, jest dziś już uznaną marką, obecną na rynku od wielu lat. W ciągu kilkunastu lat działalności skorzystało z niej wiele firm, jak również osób prywatnych, pragnących sprzedać szybko i po dobrej cenie swój samochód lub też samochody w większej liczbie.

Czy każdy może skorzystać z oferty skupu?

Generalnie, oferta firmy skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców. Wynika to choćby z tego, że skup samochodów nie ogranicza się do kupowania jedynie najbardziej znanych marek samochodów, lecz wyraża zainteresowanie wszystkimi markami. Dlatego też, nawet posiadając auto mniej znanego i niezbyt wysoko cenionego producenta warto zgłosić się do skupu, gdyż prawdopodobnie uda się sfinalizować sprzedaż.

Warto mieć na uwadze, że również posiadacze samochodów de facto ledwo nadających się do jazdy mogą spróbować sprzedać je w skupie. Oczywiście, jeśli pojazd nie będzie nadawał się ani do jazdy, ani do naprawy prawdopodobnie auto skup nie zdecyduje się jednak na jego zakup. Tym nie mniej, wielu klientów porządnie się zdziwiło, gdy po zgłoszeniu chęci sprzedaży auta, pomimo niewielkich ich nadziei na powodzenie ze względu na kiepski stan samochodu firma z miejsca zgadzała się na nabycie pojazdu.

Istnieją w zasadzie tylko dwa ograniczenia jeśli chodzi o to jakie auta kupuje skupauta.warszawa.pl. Po pierwsze, posiadając auto z przed roku 2001 trzeba liczyć się z odmową ze strony firmy. Ponadto, nie ma szans na sprzedaż pojazdu, jeśli nie jest to samochód osobowy. Żadne samochody dostawcze, ani jakiekolwiek inne pojazdy silnikowe nie interesują firmy. Nabywa ona i sprzedaje jedynie auta osobowe.

Dlaczego firma skupuje uszkodzone samochody?

Skup aut to szansa dla osób, które posiadają uszkodzone samochody wymagające gruntownych napraw. Skup chętnie skupuje tego typu samochody. Jednakże, warto zastanowić się, dlaczego właściwie firmie opłaca się nabywać uszkodzone samochody.

Jak się okazuje, samochody wymagające naprawy zwykle przynoszą firmie największe zyski. Niewątpliwie, cena po jakiej je kupują jest zaniżona. Sprzedawcy zwykle nie mają wygórowanych wymagań co do ceny sprzedaży, gdyż cieszą się, ze ktoś w ogóle chce kupić ich uszkodzony wóz. W skupie samochodów zatrudnieni na stałe są fachowcy, którzy potrafią naprawić każdą usterkę. Reperują więc oni nabyte samochody co pozwala im później znacząco podnieść cenę samochodu i sprzedać go często z bardzo dużym zyskiem.

Jak wygląda handel ze skupem?

Firma chlubi się tym, że handel z firmą jest prosty i przede wszystkim bardzo szybki. Jeśli klient decyduje się na sprzedaż samochodu i wybiera tą firmę powinien wejść na stronę internetową firmy. Tam będzie miał do wyboru dwie drogi kontaktu ze skupem. Pierwsza z nich to formularz, a druga to telefon kontaktowy.

Po wybraniu formularza przed klientem ukazuje się kilka pól do wypełnienia. Trzeba uzupełnić te pola informacjami odnośnie samochodu, jak również należy się przedstawić i udzielić informacji na temat swoich danych kontaktowych, tak aby skup samochodów mógł napisać lub zadzwonić do klienta. Jeśli pierwszy kontakt odbywa się drogą telefoniczną, te same dane co w formularzu trzeba po prostu podać pracownikowi skupu, do którego dodzwoni się klient.

Kiedy przedstawiciele skupu zapoznają się już z przesłanymi bądź podanymi telefonicznie danymi przychodzi czas na umówienie ostatecznego spotkania. Termin ustalany jest w czasie wybranym przez klienta, podobnie jest zresztą z miejscem spotkania, również klient decyduje gdzie do niego dojdzie. Na spotkaniu dochodzi do ustalenia ostatecznej ceny sprzedaży na podstawie szczegółowej wyceny dokonanej po przeglądzie auta. Jeśli klient i pracownik skupu dojdą do porozumienia, nic nie stoi na przeszkodzie, aby od razu w ramach tego samego spotkania podpisać umowę sprzedaży. Najczęściej, spotkanie umawiane jest nawet kilka godzin po wykonaniu telefonu do skupu i trwa nie więcej niż 30-40 minut.

Firma:
skupauta.warszawa.pl
Adres:
Warszawa, ul. Buszycka 18, 02-869
Telefon:
+48 791 222 111
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis