Sellcars Warszawa - skup samochodów używanych

Firma Sellcars - skup samochodów używanych Warszawa powstała z pasji do motoryzacji. W naszych szeregach zatrudniamy miłośników czterech kółek,  którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje. Zawsze potrzeby i zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Skup samochodów używanych - Warszawa

Zajmujemy się profesjonalnym skupem samochodów używanych w każdym stanie technicznym i wizualnym. Na życzenie klienta wykwalifikowany mechanik dokonuje kontroli stanu technicznego i wyceny samochodu. Dojeżdżamy do klienta w ciągu kilku godzin. Naszym mottem jest szybkość działania i  bezpieczeństwo transakcji.

Jesteśmy zainteresowani kupnem aut:

  • od osób prywatnych (w przypadku samochodów od pierwszego właściciela, z małym przebiegiem i dobrze utrzymanych oferujemy naprawdę wysoką cenę)
  • odkupujemy całe floty samochodów firmowych
  • z korporacji taksówkarski
  • z firm ubezpieczeniowych
  • z firm windykacyjnych

W przypadku aut niesprawnych organizujemy transport we własnym zakresie.

Skup samochodów - kontakt

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych sprzedażą samochodu, nasz pracownik dojedzie do państwa w ciągu kilku godzin, jeśli proponowana cena będzie dla państwa satysfakcjonująca kupimy auto od ręki. Każda transakcja jest zakończona podpisaniem umowy i wypisaniem oświadczenia dla ubezpieczyciela w celu wycofania składki.

Sprzedaż auta do naszego skupu samochodów używanych to gwarancja wysokiej ceny, uczciwości, bezpieczeństwa, dyskrecji i stuprocentowej satysfakcji. Obecnie działamy na terenie całego Mazowsza, jednak w związku z dużym zainteresowaniem naszymi usługami rozszerzamy nasze usługi na inne regiony kraju.

Firma:
Skup samochodów osobowych używanych Warszawa
Adres:
Warszawa, ul. Bracławska 6, 04-044 Warszawa
Telefon:
792 281 607
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis