Akcesoria do wyposażenia łazienki

 

Firma Mirad Alfa proponuje nowoczesne akcesoria do łazienki, obejmujące zarówno płytki i kafelki, profesjonalną armaturę łazienkową, ceramikę sanitarną, wanny, prysznice, ale również oświetlenie łazienkowe czy artykuły chemii budowlanej.

Doświadczenie na rynku zdobywamy od roku 2008, co pozwala nam zarówno na korzystanie z własnej wiedzy na temat branży, jak również szeregu innowacji, które wyznaczają trendy w aranżacji wyposażenia łazienek. Naszą misją jest dystrybucja produktów nowoczesnych i w pełni profesjonalnych. Dbamy więc o to, aby w naszej ofercie pojawiały się artykuły znanych i renomowanych producentów, co pozwala nam na zaproponowanie naszym odbiorcom najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Każdy produkt w naszym sklepie opatrzony jest wyczerpującym opisem oraz wysokiej jakości zdjęciami, co pozwala odbiorcom na kompleksowe zapoznanie się z naszymi propozycjami.

Płytki ceramiczne - https://miradalfa.pl/plytki-ceramiczne-Warszawa

Wielbicielom promocji prezentujemy wysokiej jakości artykuły w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, oznaczone jako Promocje.

Dokonywanie zakupów w naszym sklepu internetowym jest wygodne i szybkie. Nowoczesny handel online sprawia, że nasza marka może poszczycić się mianem solidnej i profesjonalnej. Adresatami naszych propozycji są zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz obiekty użyteczności publicznej.

Opisy:

Gres - https://miradalfa.pl/gres-fondovalle-mirad-warszawa

Płytki drewnopodobne - https://miradalfa.pl/colli-plytki-drewnopodobne

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Firma:
Firma Mirad Alfa
Adres:
Warszawa, ul. Bartycka 24 paw. 210B, 00-719
Telefon:
+48600901040
Fax:
(22) 651 03 54
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis